Tahmin Edin Lehçe Öğrenmek

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2.65 TL
  • Boyut 6.6 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma DOMOsoft
Çocuğunuzun Leh dili bilgisini öğrenmek istiyorsanız bu program tam da size göre.

 Lehçe gibi oldukça farklı bir dili öğrenmek sizce ne kadar kolay olabilir? Yeni bir dili eğlenerek ve hiç zorlanmadan öğrenmek ister misiniz? Oyun oynayarak bir dil nasıl öğrenilir? İşte tüm soruların cevabı bu oyunun içinde. Çocuklar için üretilmiş olan bu oyun onların Polonya da konuşulan Lehçe dilinin öğrenmesine destek olacak. Her yönden çocukların gelişimini destekleyecek olan bu oyun onların kendilerini geliştirmelerini sağlayacak. Çocukların Lehçeyi kolay bir şekilde öğrenmesini sağlayacak olan bu mükemmel oyun onların zihinsel gelişimini de destekleyecek. Farklı özellikleri ile dikkat çeken bu oyunda çocukların eğlenmesini sağlayacak pek çok özellik bulunmaktadır. Çocuklar bu oyun ile artık çok daha bilgili olacak. Yeni bir dil öğrenmek için düzenlenen bu oyunun öncelikli amacı çocukların bir şeyleri oyu oynarken öğrenmesini sağlamak.

 Sahip olduğu özellikler ile çocukları büyüleyen bu oyun onların Lehçeyi öğrenmesine olanak tanıyacak. Çocukların(kız-erkek) dikkatini çeken bu oyunda pek çok bölüm bulunmaktadır. Ve oyunun kurgusu tamamen görsel ögelerle devam etmektedir. Yani çocukların öğrenmesini hızlandırmak ve kalıcı hale getirmek için görsellik ön planda tutulmuştur.

 Çocukların eğitimi için oldukça uygun olan bu oyunda çocuklar Lehçe öğrenecek. Siz de bu fırsatlardan yararlanmak için oyunu hemen indirin. 

Tahmin Edin Lehçe Öğrenmek indir